ویژگی های بهترین جراح دندانپزشک در تهران

بسیار ضروری است که برای رفع مشکلات پیچیده دندان، به سراغ بهترین جراح دندانپزشک در تهران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید، از این رو ما در این مقاله برخی از ویژگی های بهترین جراح دندانپزشک در تهران را برای شما بیان می کنیم، از جمله این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

 1. باید مدرک تخصصی مرتبط با جراحی دندانپزشکی داشته باشد و این مدرک تحصیلی را از بهترین و معتبرترین مراکز و دانشگاه ها اخذ کرده باشد.
 2. ارتباط صمیمی و مناسبی با مراجعین داشته باشد تا بیماران حس صمیمیت و راحتی نسبت به جراح مذکور داشته باشند. بسیاری از مردم از جراحی و دندانپزشکی و هم چنین کارهای ایشان ترس و وحشت دارند، در صورتی که بهترین جراح دندانپزشکی در تهران با به کار گیری مهارت های ارتباطی سعی می کند تا مناسب ترین خدمات را در اختیار بیماران خویش قرار دهد و از این رو از ترس و نگرانی بیماران می کاهد.
 3. بهترین جراح دندانپزشک در تهران لازم است که از سابقه، تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد و همواره در راستای سابقه و تجربه ی خود تلاش های لازم را انجام دهد.
 4. یک جراح ماهر باید به روز ترین روش را به منظور جراحی و درمان بیماران به کار گیرد تا به راحتی بتواند از متدهای روز دنیا در درمان بیماران استفاده نماید. لازم به ذکر است که علاوه بر دانش و مهارت، بهره گیری از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.
 5. نیاز است که بهترین جراح دندانپزشکی در تهران مطمئن و قابل اعتماد باشد و تمامی جزئیات مرتبط با تشخیص، روش درمان و نیز راه های جراحی را به بیمار کاملا توضیح دهد تا اضطراب و نگرانی بیمار کاهش یابد.
 6. یکی دیگر از ویژگی های بهترین جراح این است که در انتخاب روش درمان خلاق باشد. به عنوان مثال اغلب جراحان از روش های قدیمی و همیشگی برای درمان بیماران استفاده می کنند، در صورتی که بهترین جراح دندانپزشکی در تهران با بهره گیری از خلاقیت و مهارت خویش راه حل های موثری را برای درمان ارائه می دهد و در نهایت منجر به بهبودی سریع تر و درمان بهتر می گردد.
 7. بهترین جراح دندانپزشکی در تهران جراحی می باشد که اولویت ایشان کاملا سلامتی و بهبودی هر چه تمام تر بیمار خود باشد و به مسائل مالی توجهی نکند.

وظایف بهترین جراح دندانپزشک در تهران

بهترین جراح دندانپزشک در تهران نیز مانند بسیاری دیگر از جراحان دارای وظایفی می باشند که در این جا به چند مورد از این وظایف اشاره می کنیم، از جمله وظایف بهترین جراح دندانپزشک در تهران شامل موارد زیر می باشد:

 • درمان پوسیدگی تمامی نواحی دندان و رفع هرچه تمام تر این پوسیدگی ها برعهده جراح دندانپزشک می باشد.
 • اغلب افراد از شکستگی دندان های خود رنج می برند و از این رو در این مواقع به سراغ جراح می روند و بهترین جراح دندانپزشکی در تهران شکستگی دندان را درمان می کند.
 • از مهم ترین وظایف جراح دندانپزشک می توان به تعمیرات فوری دندان و پر کردن حفره ها اشاره کرد.
 • از دیگر وظایف جراح دندانپزشک این است که کلیه دندان های مراجعین را بررسی می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل و بیماری آن را تشخیص و سپس به درمان بیماری مشغول می شود.

وظایف بهترین جراح دندانپزشک در تهران

تفاوت های دندانپزشک و جراح دندانپزشک

در اکثر مواقع بیماران برای درمان مشکلات دندانی خود سر در گم هستند که به سراغ دندانپزشک بروند یا جراح دندانپزشک، از این رو از تفاوت این دو نیز آگاهی ندارند و دچار گمراهی می شوند. اما باید این را بدانید که دندانپزشک و جراح دندانپزشک با توجه به تخصص هایی که دیده اند، خدمات متعدد و مختلفی را ارائه می دهند و به این دلیل از یکدیگر متمایز می باشند.

معمولا دندانپزشکان به دلیل آموزش های تخصصی که دیده اند و سپس در زمینه عملی به مهارت رسیدند، حیطه کاری آن ها در زمینه برخی جزئیات دهان و دندانی، مراقبت های دندانی هم چون پر کردن دندان، نصب تاج، جرم گیری، معاینه های دهان، شیار پوشی دندان، درمان بیماری های رایج و ساده لثه و عصب کشی می باشد.

جراحی دندان

 

زمانی که به سراغ دندانپزشکی می روید، اولین گامی که ایشان انجام می دهد این است که دهان شما را به طور کامل و دقیق معاینه می نماید و میزان اورژانسی بودن و هم چنین در حیطه کاری خود بودن را بررسی می کند و اگر جزء جراحی های ساده و ابتدایی باشد، نیازی به جراح نیست و مشکلات دندانی شما را خود ایشان برعهده می گیرد، ولی در صورتی که مشکل دندانی تان بسیار سخت و پیچیده باشد و یا نیازمند تجهیزات پیشرفته و ابزاری باشد که تنها جراح دندانپزشک از آن بهره می برد، شما را به بهترین جراح دندانپزشک در تهران سوق می دهد و این جراح تمامی اقدامات جراحی دندانی پیچیده، جراحی لثه، کشیدن دندان های سختی مانند دندان عقل و جراحی دهان را انجام می دهد.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

اقدامات قبل از جراحی دندان

 1. بهترین جراح دندانپزشک در تهران به شما توصیه می کند، در صورتی که داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید، با ایشان در میان بگذارید و به مدت حداقل یک روز قبل از جراحی از مصرف این داروها خودداری نمایید.
 2. در صورتی که دارای بیماری های زمینه ای چون بیماری های قلبی، فشارخون و بیماری های خاصی مانند پیوند اعضا و سکته مغزی داشتید، بسیار ضروری می باشد که پیش از هرگونه عملی، بیماری خود به بهترین جراح دندانپزشک در تهران اطلاع دهید و ایشان در رابطه با این موضوع بررسی های لازم را انجام می دهند.
 3. نیاز است که پس از جراحی دندان، به مدت یک الی دو روز از غذاهای آبکی، سرد و پوره مانند استفاده کنید، از این رو به شما پیشنهاد می کنیم این مواد غذایی را پیش از جراحی آماده کنید.
 4. جراحی دندان سبک و کشیدن دندان عقل، جزء جراحی های سخت محسوب نمی شود و می توانید بدون داشتن همراه نزد بهترین جراح دندانپزشک در تهران بروید و بدون هیچ گونه دغدغه ای جراحی را انجام دهید.
 5. بهتر است پس از جراحی کارهای سخت و استرس زایی چون رانندگی را انجام ندهید و برای رفت آمد از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایید.
دریافت مشاوره (کلیلک کنید)